Nabór kandydatów na szkolenie dla Strażników Miejsc Przyrodniczo Cennych - edyc


Nabór kandydatów na szkolenie dla Strażników Miejsc Przyrodniczo Cennych - edyc: artykuł nr 1052

2005-08-08 12:16:39 Ekologia

Pracownia na rzecz Wszystkich Istot ogłasza nabór kandydatów na szkolenie dla Strazników Miejsc Przyrodniczo Cennych w roku 2005/2006. Zajęcia przeznaczone są dla osób pragnących skutecznie bronić przyrody na gruncie lokalnym i ogólnopolskim. W ramach szkolenia odbędą się wykłady, prezentacje, zajęcia terenowe. Celem jest wypełnienie luki pomiędzy badającym swój obiekt naukowcem, a pełnymi dobrych chęci, działającym z pobudek serca amatorem.

W ramach szkolenia Strażników odbędzie się cykl trzech spotkań, a po ich przebyciu kursanci otrzymają licencje Strażników Miejsc Przyrodniczo Cennych
Szkolenia Strażników Miejsc Przyrodniczo Cennych prowadzone są od roku 1996, w szkoleniu biorą udział kursanci z całego kraju. Większość z nich po ukończeniu szkolenia podejmuje aktywną działalność dla ochrony przyrody oraz współpracuje z naszym stowarzyszeniem.

Chcesz skutecznie bronić przyrody? – poznaj wszystkie aspekty działalności stowarzyszenia, zdobądź wiedzę o środowisku – weź udział w szkoleniu.
Terminy: I część cyklu: październik 2005 r.
Więcej informacji na naszej stronie w dziale Edukacja oraz pod adresem:Informacje i zapisy pod adresem:
Radosław Ślusarczyk
suchy@pracownia.org.pl
tel: (+48 33) 818-31-53
tel/fax: (+48 33) 817-14-68

 

Źródło i szczegółowe informacje: www.pracownia.org.pl

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z ekologii