I Międzynarodowe Medyczne Dni Kariery


I Międzynarodowe Medyczne Dni Kariery: artykuł nr 1200

2006-07-10 00:00:00 Medycyna

I Międzynarodowe Medyczne Dni Kariery to impreza ogólnopolska i pierwsze tego typu wydarzenie w kraju. Jego celem jest dostarczenie środowisku medycznemu wyczerpujących i obiektywnych informacji, dotyczących rynku medycznego i możliwości zatrudnienia w Polsce i na świecie. Spotkania odbędą się w Katowicach (14-15 kwietnia), Warszawie (21-22 kwietnia) i Poznaniu (28-29 kwietnia).

Do udziału w targach organizatorzy zaprosili szereg pracodawców i agencji rekrutacyjnych z Polski i zagranicy, m.in. z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Francji, Szwecji, Holandii, Hiszpanii, Danii, Australii czy Nowej Zelandii. Impreza wzorowana jest na targach pracy organizowanych przez British Medical Journal.

Jak twierdzą organizatorzy, Medyczne Dni Kariery to nie tylko sposobność do bezpośrednich spotkań z pracodawcami i zapoznanie się z konkretnymi ofertami i warunkami pracy, lecz także bogaty wybór bezpłatnych wykładów, seminariów i warsztatów. Dotyczyć one będą m.in. możliwości i warunków zatrudnienia w krajach Europy Zachodniej oraz odbycia tam stażu podyplomowego, warunków programu rezydentur w USA, sztuki autoprezentacji i nauki medycznego języka angielskiego.

Wstęp na wszystkie wykłady i warsztaty jest bezpłatny. Jedynym warunkiem jest wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie internetowej: http://www.ekonferencje.pl/karieramedyczna, na 2 tygodnie przed rozpoczęciem targów.

PAP – Nauka w Polsce, Katarzyna Pawłowska

Dzięki uprzejmości: PAP Nauka w Polsce

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z medycyny