EKOLOGIA NOWEJ GENERACJI


EKOLOGIA NOWEJ GENERACJI: artykuł nr 1553

2005-11-16 12:34:38 Ciekawostki

Najnowsze rozwiązania z zakresu ochrony środowiska, międzynarodowa reprezentacja liderów branży, specjalistyczne konferencje, spotkania biznesowe i warsztaty, prestiżowe konkursy i interesujące wystawy – wszystko to czeka na uczestników Międzynarodowych Targów Ekologicznych POLEKO 2005, które odbędą się w Poznaniu w dniach 15-18 listopada 2005 r. Honorowy patronat nad siedemnastą edycja tych największych w Europie Środkowo-Wschodniej targów nowoczesnej ekologii objęli Ministrowie Środowiska Polski i Niemiec.

Targi POLEKO 2005 - odbywające się pod hasłem „Woda dla życia” – zgromadzą ponad 1000 firm z 22 krajów. Powierzchnia tegorocznej, siedemnastej już edycji targów, zajmie prawie 15.000 mkw., co oznacza wzrost o ponad 17 proc. w stosunku do roku ubiegłego. W ystawcy zaprezentują najnowsze rozwiązania z zakresu ochrony środowiska dla samorządów lokalnych i firm: najnowocześniejsze maszyny, urządzenia i technologie (w tym kilkadziesiąt produktów nowych na rynku). Podczas największych targów ekologicznych Europy Środkowo-Wschodniej swoją ofertę przedstawią najlepsi polscy producenci i wielu zagranicznych liderów.Ekspozycja Międzynarodowych Targów Ekologicznych POLEKO 2005 została podzielonana sektory tematyczne:

  • Woda
  • Odpady/Technika Komunalna
  • Energia
  • Powietrze i hałas
  • Edukacja ekologiczna.

Każdemu z sektorów towarzyszyć będą liczne konferencje i inne atrakcyjne wydarzenia. Czytelny podział ekspozycji ułatwi zwiedzającym odszukanie interesującej ich oferty.

Szczegóły na stronie targów: poleko.mtp.pl/pl

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z ciekawostek