Przekaż 1% podatku dla WWF


Przekaż 1% podatku dla WWF: artykuł nr 296

2005-01-29 04:17:35 Ochrona środowiska

W tym roku możesz dokonać wyboru - oddać w całości Twój podatek Skarbowi Państwa lub przekazać 1% podatku od dochodu dla WWF Polska - organizacji pożytku publicznego. Przekaż 1% na skuteczną walkę o środowisko, w którym żyjesz.

W ciągu ostatnich 25 lat bezpowrotnie straciliśmy 1/3 zasobów naturalnych naszej Ziemi. Jeśli uznasz, że warto walczyć o ocalenie pozostałej części - wesprzyj WWF.

Rozwój cywilizacji zagraża środowisku, w którym żyjemy. Wszyscy doświadczamy skutków globalnego ocieplenia, wywołanego nadmierną emisją dwutlenku węgla - klęsk żywiołowych, nieoczekiwanych załamań pogody. Otaczają nas tysiące syntetycznych substancji chemicznych, które negatywnie wpływają na zdrowie nasze i naszych dzieci. Świat roślin i zwierząt staje się coraz uboższy - codziennie na świecie giną 3 gatunki.

Twój 1% może to zmienić.
Ta pomoc potrzebna jest już teraz.

Powierzając 1% naszej Fundacji, przeznaczasz go na skuteczną walkę o środowisko, w którym żyjesz. Spośród wielu naszych projektów wybraliśmy, te które najbardziej potrzebują Twojego wsparcia – zobacz na co WWF przeznaczy Twój 1% podatku.
Sprawdź co daje Ci prawo do przekazania 1%, zobacz jak najłatwiej krok po kroku tego dokonać.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związana z przekazaniem 1% podatku, napisz: 1procent@wwf.pl

Źródło: www.wwf.pl

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z ochrony środowiska