Podkarpackie Targi Zoologiczne: Świat Zwierząt


Podkarpackie Targi Zoologiczne: Świat Zwierząt: artykuł nr 3319

2006-09-14 17:41:57 Zoologia

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji Podkarpackich Targów Zoologicznych - Świat Zwierząt organizowanych przez Międzynarodowe Targi Rzeszowskie, które odbędą się w dniach 6 - 8 października 2006 roku w nowoczesnej hali widowiskowo-sportowej PODPROMIE w Rzeszowie.

Celem targów jest zaprezentowanie bogatej oferty producentów, importerów i dystrybutorów artykułów zoologicznych. Targom towarzyszyć będą pokazy i wystawa zwierząt, w ramach której zaprezentujemy: psy rasowe wraz z prezentacją rasy, koty rasowe, myszy rasowe, gryzonie, konie, ptaki egzotyczne, gołębie, kanarki, gady, płazy, ryby akwariowe, pająki oraz owady. Planujemy także pokazy tresury psów, dogoterapii i hipoterapii. Podczas targów odbędzie się również giełda akwarystyczna oraz giełda psów rasowych.

Podkarpackie Targi Zoologiczne - Świat ZwierzątW ramach imprez towarzyszących targom planujemy prezentacje, seminaria i konferencje o tematyce związanej z ochroną i pielęgnacją zwierząt.
Targi adresowane są zarówno do osób i firm związanych z branżą zoologiczną, jak i do szerokiego grona miłośników zwierząt z całego Podkarpacia.
Podczas imprezy będzie można również zasięgnąć porad weterynarzy, którzy udzielać będą wskazówek związanych z prawidłową pielęgnacją zwierząt.
Tak jak inne imprezy MTR również i ta będzie szeroko promowana w oparciu o najważniejsze media regionalne, a także plakaty, ulotki i zaproszenia, z którymi dotrzemy do szerokiego grona zainteresowanych.

Organizowane przez nas Podkarpackie Targi Zoologiczne - "Świat Zwierząt" będą doskonałą okazją nie tylko do zaprezentowania oferty i promowania Państwa firmy, ale również spotkań i rozmów z bezpośrednimi odbiorcami oraz możliwością poznania oczekiwań i aktualnych preferencji klientów. Udział w targach potwierdziły już pierwsze firmy i organizacje branżowe.

Z satysfakcją zawiadamiamy, że pierwsza edycja tych targów (1-2 października 2005 r.) zakończyła się sukcesem. W ciągu zaledwie dwóch dni targowych imprezę odwiedziło ponad 12 tys. osób, co jest swoistego rodzaju rekordem, biorąc pod uwagę wszystkie imprezy targowe odbywające się na hali „PODPROMIE”. Udział w imprezie wzięli producenci, importerzy i dystrybutorzy artykułów zoologicznych w tym wiodące hurtownie zoologiczne z Podkarpacia: ZOO HURT wraz z PET CENTER S. C. oraz RES-GAL. Na targach zaprezentowana została oferta renomowanych firm z branży takich jak: EUKANUBA, ROYAL CANIN, AQUA SZUT, AQUAEL, TROPICAL, TETRA, MHK-2, AQUABORO, RESTER, FERPLAST POLSKA Sp. z o.o., AKWA-RYNKAR, BADIS oraz DELFIN.

Jesteśmy przekonani, że obecna edycja targów wystawa będzie jeszcze bardziej interesująca i zagwarantuje dużą frekwencje ze strony zwiedzających, nasze doświadczenie w działalności na rynku targowym zagwarantuje profesjonalną realizację imprezy pod względem technicznym i merytorycznym.

W sprawach dotyczących targów mogą Państwo kontaktować się pod nr tel. (17) 853 77 95, 605 344 728 lub adresem e-mail: biuro@targirzeszowskie.com.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału

Alicja Rogoż
Komisarz Targów

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z zoologii