Podejrzana o zabicie 10 psów!


Podejrzana o zabicie 10 psów!: artykuł nr 4081

2007-01-17 11:04:25 Ciekawostki

Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami bada sprawę Urszuli P., którą podejrzewa o uśmiercenie 10 psów. Działacze Towarzystwa zamierzają złożyć dzisiaj w Prokuraturze Rejonowej Łódź Górna doniesienie o popełnieniu przestępstwa - informuje Express Ilustrowany. Z domu Urszuli P. psy miały znikać w ciągu ostatnich trzech lat. Sąsiedzi twierdzą, że zostały zabite. 73-letnia kobieta nie przyznaje się do zarzutów.

Za zabicie lub znęcanie się nad zwierzętami grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. W ciągu ostatnich 5 lat łódzkie sądy skazały za to 24 osoby.

Źródło:  Express Ilustrowany

 

Zobacz też:

  • Właściciel odpowie przed sądem za porzucenie psa - Po raz pierwszy łódzki sąd zajmie się sprawą porzucenia psa. Walkę o ukaranie więzieniem łodzianina, który przywiązał do płotu swojego pupila i uciekł, ...
  • Kara za psa w samochodzie - O psie siedzącym od kilku godzin w samochodzie zaparkowanym w nasłonecznionym miejscu powiadomili strażników z oddziału Kraków Prokocim mieszkańcy.
  • Siekierą zabił osiem psów - Policjanci z Polic w Zachodniopomorskiem zatrzymali 53-letniego mężczyznę, który siekierą uśmiercił osiem psów. Mężczyzna tłumaczy, że zabijał, ...

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z ciekawostek