Konkurs fotograficzny: Drzewa sercem malowane


Konkurs fotograficzny: Drzewa sercem malowane: artykuł nr 49060

2011-03-02 10:24:49 Botanika

Drzewa towarzyszą nam od zawsze. Gdy po codziennych trudach głęboko odetchniemy żywicznym powietrzem w sosnowym, nadmorskim lesie, nazbieramy kasztanów, uśmiechniemy się na widok pierwszych tej wiosny zielonych listków ? drzewa przypomną nam o korzeniach życia. Pragnąc uchwycić te momenty, serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym.

"Drzewa sercem malowane".

Konkurs adresowany jest do wszystkich, którzy dostrzegą piękno i wagę otaczających nas drzew: towarzyszy pierwszych randek, cichych powierników; sadów i lasów, drzew przydrożnych czy rosnących w ogrodzie. Spośród nadesłanych zdjęć jury wybierze te, które najlepiej pokażą drzewa ważne w Państwa życiu, albo te spotkane przypadkiem.

W konkursie nie gra roli profesjonalny sprzęt, natomiast dobry pomysł i wrażliwość będzie wysoko oceniana. Aby rozszerzyć możliwości fotografowania i liczbę uczestników, do konkursu będzie można przystąpić aż do 31.03.2011 r. Prosimy zaznajomić się ze szczegółowym regulaminem konkursu, który przedstawiamy w załączeniu.

Konkurs realizowany jest w ramach projektu "Bioróżnorodność - poznaj by zachować" finansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Szczegółowy regulamin oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie internetowej http://www.ciee-gda.pl/?dzial=konkursy&strona=17

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z botaniki