Spotkanie z dyrektorami szkół ponadgimnazjalnych w krakowskiej Akademii Rolniczej


Spotkanie z dyrektorami szkół ponadgimnazjalnych w krakowskiej Akademii Rolniczej: artykuł nr 5203

2007-11-19 16:29:15 Ciekawostki

Już jutro, tj. 20 listopada br. w godzinach od 10.00 do 14.00, w Centrum Kongresowym AR, mieszczącym się przy al. 29 Listopada 46 odbędzie się spotkanie z dyrektorami szkół ponadgimnazjalnych. Tematem przewodnim będzie rekrutacja 2008/2009.

Rekrutacja 2008/2009 oraz prezentacja oferty dydaktycznej Akademii Rolniczej w Krakowie będą tematami przewodnimi podczas spotkania z dyrektorami i nauczycielami szkół ponadgimnazjalnych.

Jaką szkołę wybrać, czym się kierować przy wyborze uczelni, czy ważny jest prestiż, a może ważniejsze są warunki studiowania, dostęp do najnowocześniejszej aparatury naukowo-dydaktycznej, albo możliwość rozwijania własnych zainteresowań? Na te i inne pytania już niedługo będą sobie musieli odpowiedzieć wszyscy maturzyści.
Krakowska Akademia Rolnicza wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przyszłorocznych kandydatów na studia postanowiła zorganizować spotkanie informacyjne dotyczące oferty edukacyjnej Uczelni. Bezpośredni kontakt z pracownikami oraz możliwość zobaczenia AR „z bliska” to najlepsza promocja Uczelni.

Akademia Rolnicza od przyszłego roku akademickiego będzie oferowała naukę na 16 kierunkach i 36 specjalnościach. Powstanie nowych kierunków i specjalności jest dowodem na to, że oferta dydaktyczna jest stale poszerzana zgodnie ze zmieniającymi się tendencjami i zapotrzebowaniem na rynku pracy.

Podczas spotkania władze poszczególnych wydziałów przedstawią ofertę kierunków kształcenia oraz możliwości rozwoju zainteresowań w obrębie Uczelni.

To pierwsza tego typu inicjatywa w Uczelni i liczymy, że w przyszłości zaprocentuje.
 

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z ciekawostek