VEGE - Nowy magazyn dla wegetarian


VEGE - Nowy magazyn dla wegetarian: artykuł nr 5365

2008-01-28 13:57:00 Medycyna

Nie tylko dla wegetarian Magazyn VEGE to pierwszy lifestylowy miesięcznik skierowany do świadomych i wymagających ludzi dbających nie tylko o siebie i swoje zdrowie, ale także o pozytywne relacje z innymi ludźmi i jakość całego otaczającego ich świata.

VEGE propaguje nowoczesny, alternatywny styl życia, nie tylko wśród wegetarian. Wegetarianizm kojarzy się przede wszystkim z dietą, ale dla wielu osób to również sposób myślenia, a co za tym idzie, życia. W związku z tym pismo zapewnia dawkę rzetelnych informacji dotyczących zdrowia i żywienia, prezentuje w przystępnej formie idee leżące u podstaw tego ruchu, przedstawia gwiazdy i autorytety, którym ten światopogląd jest bliski, a także daje rady przydatne w codziennym życiu.

________________________________________

Vege 1/2008
data wydania: 25.01.2008
liczba stron: 72

Chiński syndrom - szokujące statystyki zdrowia Zachodu i wnioski dotyczące diety, kraje rozwijające się eksportują zboża, ale ich mieszkańcy głodują, pozycja białka w odżywianiu wegetariańskim, na świecie jest 1,3 mld ludzi z nadwagą lub otyłością - czas dopasować sobie własną piramidę żywieniową, sposoby odżywiania dzieci, przegląd szkodliwych substancji chemicznych dodawanych do żywności, zwierzęta jako podmioty moralne - rozważania etyczne, kuchnie świata - Meksyk, rozmowa z Pauliną Przybysz, do niedawna podporą zespołu Sistars, o jej nowym wcieleniu.

Wersja elektroniczna w cenie 6zł w e-kiosk.pl

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z medycyny