Patio TV - z myślą o młodych


Patio TV - z myślą o młodych: artykuł nr 5553

2008-03-25 14:14:27 Ciekawostki

Patio TV to ruszająca we wrześniu, ogólnopolska telewizja, która wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom młodych ludzi z pasją. Tylko nasza stacja pozwala młodym talentom na stworzenie własnego programu i to zupełnie za darmo. Dlatego chcielibyśmy również za państwa pośrednictwem, dać szansę młodym ludziom na dowiedzenie się o naszych możliwościach i umożliwienie im spełnienia swoich marzeń.

Nie wymagamy doświadczenia, czy wiedzy książkowej. Wystarczy, że młodzi adepci pracy w telewizji przedstawią nam swój innowacyjny, ciekawy i niespotykany dotąd scenariusz na program telewizyjny, dotyczący jednego z podanych tematów. Jeśli to właśnie ich propozycja zrobi na nas największe wrażenie, to dostaną propozycję realizacji pilotów audycji z wykorzystaniem budżetów i technologii dostępnych w Fabryce Mediów. Piloty zaproponowanych programów, po pozytywnej ocenie Komisji Kolaudacyjnej, mogą zostać skierowane do produkcji cyklicznej i emisji w Patio TV od września 2008 roku. Jest o co walczyć, bo zwycięzcy konkursu będą mieli szansę zrealizować swoje pomysły w najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych studiach nagraniowych w Polsce.

W ogłoszonym przez telewizję Patio TV konkursie udział mogą wziąć także firmy produkujące audycje telewizyjne.

Zapraszamy wszystkich, którzy mają ciekawe pomysły na realizację poniższych programów, do udziału w naszym konkursie. To jedyna taka szansa, aby bez większych umiejętności technicznych i doświadczenia mieć swój własny program w telewizji. Patio TV daje taką szansę.

Patio TVCzekamy na propozycje na cykliczne audycje telewizyjne o tematyce:

- motoryzacyjnej,
- sportowej,
- nowych technologii,
- o finansach osobistych, zarządzaniu budżetem domowym,
- podróżniczych.

Audycje mają mieć formę magazynu, którego grupa docelowa to osoby w wieku 15 – 22 lat lub 23 – 35 lat. Program byłby prezentowany raz w tygodniu i trwał 26 minut.

Prosimy je przesyłać na adres: Fabryka Mediów Sp. z oo. 90 – 212 Łódź , ul. Rewolucji 1905 roku 82 (budynek Arterionu) z dopiskiem „Konkurs” lub konkurs@fabryka-mediow.pl

Szczegóły na www.fabryka-mediow.pl

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z ciekawostek