Rachunki TP w ekologicznych kopertach


Rachunki TP w ekologicznych kopertach: artykuł nr 5743

2008-05-27 14:45:27 Ekologia

Od czerwca br. wszyscy klienci TP będą otrzymywać faktury w nowych, ekologicznych kopertach. To kolejny przykład działań firmy na rzecz ochrony środowiska.

Ekologiczne koperty wyglądem nie różnią się znacząco od tradycyjnych. Są gładkie, o delikatnym odcieniu szarości i znajduje się na nich specjalny eko-znaczek w kształcie listka. Wykonane są z makulatury, ale spełniają wszystkie standardy jakości i wytrzymałości.

To nie jedyny przykład działań proekologicznych firmy. Od listopada ubiegłego roku TP zachęca do korzystania z elektronicznej faktury zamiast papierowej. To wygodne rozwiązanie dla klientów, a jednocześnie chroniące środowisko. E-faktura w pełni zastępuję papierowy dokument. TP dostarcza ją w ciągu 24 godzin od wystawienia na skrzynkę e-mailową klienta.

Ponadto, od 2008 roku wszystkie firmy dostarczające materiały papierowe dla TP muszą posiadać certyfikat FCE tj. dobrej gospodarki leśnej, świadczący o tym, że materiał został pozyskany z lasów, które dbają o sadzenie nowych drzew i nie prowadzą rabunkowej gospodarki leśnej.

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z ekologii