Wielka impreza z okazji otwarcia Patio Tv


Wielka impreza z okazji otwarcia Patio Tv: artykuł nr 5902

2008-09-24 10:39:15

Już 26 września ruszy nowa, ogólnopolska telewizja dla młodych ludzi z pasją – Patio Tv. To pierwszy tego typu kanał w Polsce, który nadawać będzie z Łodzi.

Z okazji startu kanału, w piątek, 26 września o godzinie 18.00 w patio Wyższej Szkoły Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi rozpocznie się wielka impreza dla wszystkich ludzi z pasją.

Organizatorzy zadbali o wiele atrakcji. W programie są między innymi koncerty takich  zespołów jak Oszibarack i Power of Trinity. Młodzi ludzie będą też mogli bawić się przy porywających do tańca bębnach zespołu City Bum Bum. Później swój show zaprezentuje popularny ostatnio duet Lea Divine & Peter Didencer. Na koniec zgromadzeni ludzie będą mogli liczyć na dużą dawkę dobrej muzyki tanecznej, bo zagrają dla nich takie gwiazdy jak DJ Max Farenthide i DJ Patrisia. Imprezę zakończą DJ AP & DJ Tektronic. Poza dobrą muzyką będą też konkursy z nagrodami.
 
Impreza ma charakter otwarty. Patio Tv zaprasza na nią wszystkich tych, którzy w piątkowy wieczór chcą przeżyć coś wyjątkowego.
 
Patio Tv to telewizyjna dla młodych, dynamicznych ludzi w wieku 15 – 35 lat. Stacja jako jedna z niewielu telewizji dostępna będzie w sieciach kablowych i na platformach cyfrowych w bezpłatnych pasmach niekodowanych. Jako jedyna da też swoim widzom możliwość oglądania programu w czasie rzeczywistym na ekranach komputerów.
 
Stacja poruszać będzie tematy związane w kulturą, sztuką, edukacją i muzyką. Specjalnością Patio Tv będzie pokazywanie pasji młodych ludzi, możliwości spędzania wolnego czasu. Telewizja poruszać też będzie problematykę społeczną i akademicką. Szczególny nacisk kładziony będzie na tematykę łódzką, jednak Patio Tv nie będzie telewizją tylko dla Łodzian, ale dla widzów z całej Polski, a nawet Europy.
 
Patio Tv to kanał ludzi ciekawych świata! To świeży, niebanalny kąsek w dżungli telewizyjnych stacji. To telewizja z pasją robiona dla młodych i przez młodych. Jedyna taka stacja w Polsce!

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z