Konkurs: Ocean to wysypisko śmieci?


Konkurs: Ocean to wysypisko śmieci?: artykuł nr 5926

2008-10-20 09:37:33 Ekologia

Ostatnie 100 lat niszczycielskiej działalności człowieka wystarczyło, by delfinom i wielorybom zagroziło wyginiecie. Na życie tych gigantycznych ale delikatnych stworzeń mają wpływ nie tylko niszczenie ich naturalnego środowiska i łowisk ale również nasze codzienne wybory życiowe: żywność jaką jemy oraz ilość produkowanych śmieci.

Orange IMAX oraz BIOLOG.PL zapraszają do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na projekt ekologicznego plakatu dotyczące ochrony oceanów.

Konkurs realizowany jest w ramach projektu EkoKino.

Ocean to wysypisko śmieci

Skrócony regulamin konkursu:

1.   Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zakup biletów grupowych do kina  Orange IMAX na jakikolwiek film trójwymiarowy w terminie 1.10.2008 – 28.02.2009.

2.  W konkursie mogą uczestniczyć zespoły uczniów (max.25 osób) z przedszkoli, szkół podstawowych oraz innych placówek oświatowych (organizujących zajęcia dla dzieci do lat 10) wraz z nauczycielem, opiekunem.

3.  Format plakatów: minimum 50 cm x 35 cm, maximum 100 cm x 70 cm

4.  Technika wykonania pracy: dowolna

5.  Termin składania prac: 28 lutego 2009 r.

6.  Do pracy należy dołączyć  informacje na temat składu zespołu- imiona i nazwiska, wiek autorów, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego, telefon      kontaktowy, klasę  i szkołę oraz  dostarczyć na adresy poszczególnych lokalizacji kin Orange IMAX w Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Warszawie (tam też uzyskacie Państwo wszystkie informacje o konkursie).

 

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z ekologii