Stylowo walcz z jednorazówkami!


Stylowo walcz z jednorazówkami!: artykuł nr 5966

2008-11-19 21:46:31 Ciekawostki

Producent ekologicznych toreb Greenbag, przygotował nową kolekcję – Greenbag Natural. To eleganckie i biodegradowalne torby wielorazowe, wykonane naturalnego materiału - juty. Nowa linia przeznaczona jest dla klientów, ceniących szyk, elegancję oraz wygodę, także podczas zakupów. Koszt jutowej torby to ok. 5 – 8 zł., w zależności od wielkości i kształtu.

Greenbag Natural to produkt, łączący w sobie dwie cechy, które docenią nawet najbardziej wymagający konsumenci: przyjazność środowisku oraz styl. Jutowa torba podlega biodegradacji, przez co nie wpływa negatywnie na środowisko, a wielokrotne użytkowanie pozwala na ograniczenie zużycia jednorazówek. Eleganckie i klasyczne wzory oraz naturalne kolory toreb idealnie komponują się z każdym strojem.

Greenbag Natural spełnia również wymogi jakościowe: torby są bardzo wytrzymałe, a dodatkowo zastosowany od środka laminat LDPE chroni zawartość przed uszkodzeniem. Proponowane torby dostępne są w kilku rozmiarach i kolorach.

Wyłącznym dystrybutorem toreb marki Greenbag Naural jest firma Gam Sp. z o.o. z Torunia. Pełną ofertę toreb firmy Gam oraz listę sklepów, w których można kupić m.in. Greenbag Natural można znaleźć na www.gam.pl.

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z ciekawostek