Jesienne spotkania studentów z firmami - MILKROUND 2008


Jesienne spotkania studentów z firmami - MILKROUND 2008: artykuł nr 5987

2008-11-25 14:42:59

W dniach 26 listopada - 3 grudnia Biuro Karier UMK w Toruniu organizuje jesienne spotkania studentów z firmami, które będą informować o swoich programach praktyk, staży oraz możliwościach pracy po studiach.

Odbywająca się rokrocznie o tej porze roku na UMK impreza nosi nazwę „Milkround”, co po angielsku znaczy „spijanie śmietanki” - firmy mają okazję poznać najlepszych i najbardziej aktywnych studentów jeszcze przed ukończeniem przez nich nauki na Uczelni i rozpoczęciem samodzielnego poszukiwania pracy. W programie znaleźć można niezwykle interesujące warsztaty związane z rozwojem umiejętności osób mających w niedalekiej przyszłości rozpocząć swoją drogę zawodową.

Główną ideą MILKROUND jest rekrutacja NAJLEPSZYCH I NAJBARDZIEJ AKTYWNYCH studentów jeszcze przed ukończeniem przez nich nauki na Uczelni i rozpoczęciem samodzielnego poszukiwania pracy. Udział we "Wczesnej Rekrutacji" to jeden z najbardziej skutecznych i najtańszych sposobów pozyskiwania absolwentów szkół wyższych. 

W tegorocznej edycji wezmą udział między innymi: Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych, Polski Koncern Naftowy Orlen, firmy KPMG, BL Stream, Astaro Corporation.

Zapisy na warsztaty i spotkania przyjmuje oraz informacji udziela sekretariat Biura Karier UMK pod numerem (056) 611-46-43.

Więcej: www.biurokarier.umk.pl/pracodawcy/milk/ 

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z