Konferencja BIO Biznes Finanse Innowacje 2009


Konferencja BIO Biznes Finanse Innowacje 2009: artykuł nr 6112

2009-02-04 09:48:20 Biotechnologia

Już po raz trzeci organizatorzy Konferencji BIO - Biznes Finanse Innowacje zapraszają na największe wydarzenie promujące przedsiębiorczość wśród naukowców w Polsce. W dniach 29-31 maja w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym oraz Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się kolejna edycja tego wydarzenia.

Dotychczasowe edycje zgromadziły ponad 300 uczestników, w tym 40 wykładowców z Polski i zagranicy. Z każdą edycją wydarzenia organizatorzy podwyższają sobie poprzeczkę w celu ciągłego rozwijania i doskonalenia jego formuły. „Tegoroczna konferencja będzie na jeszcze wyższym poziomie niż poprzednie” – zapewnia Dawid Nidzworski, Project Manager Bioinnowacje 2009. „Najistotniejsze zmiany dotyczą czasu trwania wydarzenia. Postanowiliśmy wydłużyć je o jeden dzień, w którym odbędzie się specjalny panel dla firm innowacyjnych” – dodaje. Rosnąca ranga wydarzenia zachęciła do współpracy firmy oraz organizacje wspierające przedsiębiorczość i rozwój nowych technologii. Do grona organizatorów dołączył Gdański Park Naukowo-Technologiczny, który będzie również gospodarzem części Konferencji. Ponadto związana z projektem od roku firma konsultingowa PRO-SCIENCE.eu stała się jej oficjalnym organizatorem. „Bardzo zależy nam, aby wśród polskiej kadry naukowej rozwijały się innowacyjne pomysły związane z komercjalizacją nauki” – Marek Kuźbicki, Project Manager „PRO-SCIENCE.eu”.

Dodatkowo organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych stworzeniem własnej firmy opartej na innowacyjnych rozwiązaniach do wzięcia udziału w konkursie: „Najlepszy projekt – Bioinnowacje 2009”. Konkurs ma na celu wyłonienie najbardziej interesujących i rozwojowych pomysłów zaproponowanych przez uczestników. Aby wziąć udział w konkursie, należy zapoznać się z regulaminem oraz zarejestrować na stronie www.konkurs.bioinnowacje.pl. Należy również przygotować krótki opis pomysłu (3000 znaków), który będzie analizowany przez komisję konkursową.

Konferencja „BIO Biznes Finanse Innowacje 2009” to jedne z największych tego typu wydarzeń w kraju. Dzięki oryginalnej formule i wysokiemu poziomowi merytorycznemu stała się obowiązkowym punktem w grafiku każdego zainteresowanego innowacjami przedsiębiorcy oraz każdego zainteresowanego przedsiębiorczością naukowca.

Więcej na www.bioinnowacje.pl

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z bitechnologii