TEDDY BEARS PICNIC – PIKNIK Z MISIEM w ZOO we Wrocławiu


TEDDY BEARS PICNIC – PIKNIK Z MISIEM w ZOO we Wrocławiu: artykuł nr 6297

2009-06-16 22:18:13 Ciekawostki

Wszyscy lubią MISIE, a MISIE lubią małe co nie co! Z tego właśnie powodu ZOO we Wrocławiu zaprasza wszystkie misie, małe i duże, na imprezę plenerową "PIKNIK Z MISIEM".

Piknik odbędzie się w ramach trwającej w ZOO kampanii na rzecz ochrony drapieżników Europy. Głównym celem imprezy jest zwrócenie uwagi na problemy zwierząt drapieżnych oraz ustalenie rekordu Guinnessa w ilości zgromadzonych pluszowych misiów na terenie ZOO.

Uwaga: misie tylko odwiedzają ZOO, dzieci zabierają je z powrotem do domu.

Każdy nasz gość może przynieść ze sobą do 20 pluszowych misiaczków.

PIKNIK Z MISIEM startuje 21 czerwca 2009 r. o godzinie 12:00 i potrwa do godziny 16:00. Tego dnia czekamy na wszystkich, a szczególnie na dzieci w wieku od 0 do 15 lat.
Jak przystało na prawdziwy piknik należy przyprowadzić ze sobą swoje MISIE-PRZYTULANKI i KOSZE PIKNIKOWE ze smakołykami. Misie i ich właściciele są proszeni o rejestrację na terenie ZOO w godz. 13.00-15.00, gdzie będą na nich oczekiwać nasi specjalni goście.

Na MISIE i ich właścicieli będą czekać liczne atrakcje. Misie będą mogły zbadać stan swojego zdrowia w Misiowym Szpitalu, uczestniczyć w MISIOWYCH grach, zabawach i konkursach przy stoisku Miejskiej Biblioteki Publicznej. Zdobywać punkty i nagrody podczas zabawy edukacyjnej Szlak Drapieżników. Każdy MIŚ powinien zaopatrzyć się w specjalny MISIOWY-PASZPORT, który będzie można wydrukować ze strony internetowej ZOO. Podczas pikniku MISIE będą mogły dowiedzieć się, dlaczego tak ważna jest ich ochrona i jak należy zachowywać się w ich obecności. A kiedy przyjdzie czas na małe co nie co, MISIE będą mogły zjeść miodek ze swojego koszyka piknikowego koło Restauracji Letniej. W tym dniu również pracownicy ZOO przygotowali wiele atrakcji min. pokazy karmienia zwierząt: żyrafy, słonia, lemurów czy małp człekokształtnych, czy możliwość kontaktu z żywymi okazami gadów, czy skórami, czaszkami zwierząt na stoiskach edukacyjnych. A punktualnie w południe misie i ich właścicieli powita bajkobus Teatru Lalek przedstawieniem „Czarownica z mostka”.

O godzinie 16.00 odbędzie się uroczyste ogłoszenie liczby misiów goszczących w tym dniu w ZOO oraz wspólne pamiątkowe zdjęcie.

Dzieci lubią MISIE, MISIE lubią dzieci. Przyłączcie się do kampanii i przyjdźcie na piknik!

Uwaga: osoby z nazwiskiem w którym jest zawarty miś, niedźwiedź, niedźwiadek będą mogły wejść w tym dniu do ZOO bezpłatnie: warunek: dowód osobisty i miś.

Zapraszamy!

Piknik z misiem


Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z ciekawostek