Trójmiejskie Targi Pracy 2010


Trójmiejskie Targi Pracy 2010: artykuł nr 6773

2010-05-13 23:14:06 Ciekawostki

Największe targi pracy w Polsce. 80 wystawców, 10 tys. odwiedzających, kilka tysięcy ofert pracy. Warto wstąpić w poniedziałek albo we wtorek na Politechnikę Gdańską. Swoje stoiska wystawi wielu interesujących pracodawców poszukujących dobrych inżynierów.

Miarą sukcesu imprezy niech będzie satysfakcja absolwentów naszej uczelni, którzy dzięki Trójmiejskim Targom Pracy znaleźli zatrudnienie w doskonale rozwijających się firmach. - Najbardziej podoba mi się to, że mogę robić w pracy coś, czym naprawdę się interesuję - mówi Michał Studziński, który podczas jednej z edycji TTP znalazł pracę w Wirtualnej Polsce. - Podoba mi się też atmosfera pracy, otwartość ludzi. No i to, że jest tu naprawdę wielu specjalistów, od których można się bardzo dużo nauczyć.

Przykłady zadowolonych można mnożyć: Dorota Lewna, absolwentka Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska PG podjęła pracę w RMD Kwikform w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Nokia Siemens Networks oraz Axciom pozyskały kilkudziesięciu pracowników do powstających w Polsce nowych ośrodków. Szymon Bednarz z Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki opowiada o pracy w Nokii tak: - Jestem naprawdę zadowolony. Pracują ze mną moi koledzy ze studiów na PG. Dwa, trzy razy w semestrze wyjeżdżamy na szkolenia do Helsinek, Monachium, Hundigton. Mój kolega jedzie teraz na sześć tygodni do Chin na implementacje sprzętowe. Do tego dochodzą tzw. on the job training, czyli wymiany pracowników z innymi biurami. Mamy mnóstwo czasu na własny rozwój. Zarobki są przyzwoite.

XIII Trójmiejskie Targi Pracy odbędą się 17-18 maja w Nowym Gmachu Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej. W ramach targów zaplanowano szereg wykładów i szkoleń. Interesujące warsztaty poprowadzi m.in. VeritaHR ? wydawnictwo specjalizujące się w branży rekrutacji, rozwoju i zarządzaniu talentem.  Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia uczyć będzie sztuki skutecznej autoprezentacji. Z kolei na stoisku portalu ArchitekciKariery.pl konsultanci zapraszają do rozmowy o tym, jak poprawnie skomponować studenckie CV.

Sponsorem głównym targów jest Thomson Reuters. Do sponsorów branżowych należą: Wirtualna Polska, Jabil Circuit Poland oraz CUBE.Corporate Release. Tytuł partnera biznesowego objął portal Portfel.pl. Firma HUBER+SUHNER została partnerem studenta Trójmiejskich Targów Pracy 2010.

Organizatorom targów bliskie są słowa wybitnego wynalazcy Thomasa Alvy Edisona: "Nie przepracowałem ani jednego dnia w swoim życiu. Wszystko co robiłem, to była przyjemność."
Szukajcie u nas pracy, która pozwoli odczuwać radość i satysfakcję. Zapraszamy na Trójmiejskie Targi Pracy.


kiedy 17-18 maja 2010
gdzie Politechnika Gdańska, nowy Gmach Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki
strona www.targipracy.gdansk.pl

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z ciekawostek