Foto Natura 2007 - Festiwal Fotografii Przyrodniczej 2 czerwca w Izabelinie


Foto Natura 2007 - Festiwal Fotografii Przyrodniczej 2 czerwca w Izabelinie: artykuł nr 4633

2007-06-01 04:18:29 Ciekawostki

Związek Polskich Fotografów Przyrody i Kampinoski Park Narodowy zapraszają w sobotę 2 czerwca o godz. 10.00 na wyjątkowe spotkanie z fotografią na dużym ekranie. Przedstawione zostaną najpiękniejsze zdjęcia prezentujące polską przyrodę, zebrane w kilkunastu dynamicznych, krótkich, udźwiękowionych prezentacjach. Tematyczne miniatury trwające średnio około 3 minut przeniosą nas w świat świetlistych mgieł i gęstych, ciemnych lasów, w krainę mikroskopijnych owadów i potężnych masywów górskich.

W programie festiwalu jest multimedialny pokaz zdjęć "Ptaki" Mateusza Matysiaka i Cezarego Pióro oraz prelekcja Mateusza Moskalika "Spitsbergen - Perła Arktyki". Będzie to relacja z kilku wypraw do Arktyki - historia wielkiej pasji i... wielkiego uzależnienia. Opis przygód, które wydarzyły się w jednej z najbardziej urzekających scenerii naszego globu. Dodatką atrakcją będzie pokaz filmu "Hornsund - tak tam jest" ( zdjęcia i montaż: Szymon Kostka, współpraca: Tomasz Łękarski, Mateusz Moskalik). Festiwal zakończy ogłoszenie wyników konkursu ZPFP na Fotografa Roku i prezentacja prac nagrodzonych w dziewięciu kategoriach.

Wstęp na imprezę wolny. Szczegółowy program i bieżące informacje: www.zpfp.pl Centrum Edukacji KPN w Izabelinie, ul. Tetmajera 38 2 czerwca 2007, godz. 10.00 - 14.00

-------------------
Ireneusz Graff ZPFP

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z ciekawostek