Zlot Ptaków Polskich


Zlot Ptaków Polskich: artykuł nr 48914

2010-09-08 02:54:46 Zoologia

w dniach 17-19 września 2010 zapraszamy Państwa do Goniądza nad Biebrzą, na pierwszy w historii Zlot Ptaków Polskich!

Szykuje się świetna zabawa - warsztaty przyrodnicze i wycieczki po Bagnach Biebrzańskich, pokazy filmów i prezentacje multimedialne, spotkania z autorami, warsztaty artystyczne oraz koncerty muzyki folkowej.

W niedzielę, 19 września wspólnie podejmiemy próbę ustanowienia rekordu Guinnessa! Do tego wspaniała atmosfera i pyszne jedzenie - o urodzie miejsca nawet nie wspominając. Wszystko naturalnie w duchu na pTAK!

Aby wziąć udział w Zlocie, najlepiej dołączyć do Klubu Ptaków Polskich. Zapraszamy wszystkich Bocianów, Kulczyków, Sowińskich, Szczygłów, Wróblewskich oraz im podobnych. Słowem wszystkich, którzy, choć nie zawsze świadomie, posiadają szczególną więź z ptakami - zawdzięczają im swoje nazwiska.

Uwaga - Klub jest otwarty dla wszystkich Bioróżnorodnych - z "pochodzenia" jak i z wyboru. Zapraszamy więc Kwiatkowskich, Lipskich, Dębskich czy Wilkowskich oraz wszystkich ludzi na pTAK!
Wszystko to w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Wiedzy i Edukacji Przyrodniczej pTAK!

Oprócz Klubu Ptaków Polskich mamy jeszcze dla Państwa Szkołę na pTAK! i Ogród na pTAK! Zapraszamy do udziału w ogólnopolskich konkursach, gdzie m.in. będziemy wspólnie wybierać Najpiękniejsze Polskie Drzewo oraz Najpiękniejszą Aleję. W maju i czerwcu w 10 największych aglomeracjach, na bilbordach oraz plakatach na przystankach autobusowych i tramwajowych, zobaczyć można było Panią Srokę, Panią Sójkę oraz Pana Sowę - z którymi, w gruncie rzeczy, tak wiele nas łączy - w tym najważniejsze: Życie na Ziemi!

Dużo, dużo więcej na: www.jestemnapTAK.pl

Bądźmy na pTAK! Zanim będziemy za późno.

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z zoologii