Przyjdź na casting Patio Tv


Przyjdź na casting Patio Tv: artykuł nr 5774

2008-06-04 20:30:45 Ciekawostki

Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę? Marzysz o karierze w telewizji? Chcesz spełnić swoje marzenia i poprowadzić swój własny program na antenie ogólnopolskiej stacji telewizyjnej?

Przyjdź na Casting na „Młodzieżową osobowość telewizyjną Patio Tv”, który odbędzie się w Łodzi już 14 czerwca br. Czekamy na Ciebie w studiach telewizji Patio przy ulicy Pomorskiej 69/71 już od 10.00.

Łódzki casting to pierwszy z cyklu eliminacji, mających wyłonić osobę, która otrzyma szansę rozwijania swoich talentów we współpracy z ogólnopolską stacją telewizyjną Patio Tv.

Każdy z uczestników Castingu zaprezentuje swoje umiejętności przed kamerą i przed trzyosobowym jury, które oceni występ i predyspozycje kandydata do pracy w telewizji.

Casting przeprowadzony zostanie w 13 miastach w Polsce. Poza Łodzią będą to: Lublin, Konin, Bydgoszcz, Bytom, Gdańsk, Warszawa, Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Stargard Szczeciński, Głogów, Wodzisław Śląski oraz Koszalin. Wszystkie Castingi będą rejestrowane przez Telewizję Patio, a z nagrań zostanie opracowany program, który wyemituje Patio Tv.

Grupa wyłoniona z Castingów odbywających się w polskich miastach będzie walczyła o tytuł osobowości telewizyjnej Patio Tv w programie „na żywo”, zrealizowanym w grudniu 2008 roku w studiu Telewizji Patio w Łodzi. O tym, kto wygra Casting, zadecydują w programie jurorzy i widzowie Telewizji Patio, głosując za pomocą sms-ów i telefonów.

Nagrodą główną Castingu będzie płatny staż w PatioTv.

Więcej na www.osobowosctv.pl
 

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z ciekawostek