Żuk z reklamy 36.6 trafił na aukcję


Żuk z reklamy 36.6 trafił na aukcję: artykuł nr 6365

2009-09-14 12:00:00 Ciekawostki

Od czasów Mikrokosmosu nie było równie słynnego żuka. Ringo to potomek Beatlesów, parcie na szkło ma w oskórku chitynowym, który odziedziczył po matce. Telewizja internetowa lookr.tv oraz serwis swistak.pl rozpoczynają licytację głównego bohatera reklamy 36.6.

Ringo, bo taki przydomek otrzymał ze względu na charakterystyczne dźwięki jakie wydaje, (zbliżone do tych, które produkował za sprawą swej perkusji Ringo Starr) jest gwiazdą spotu telefonii komórkowej 36.6. Znaleźć ją można pod adresem: http://lookr.tv/player.php?id=794

Wiele osób, zwłaszcza przedstawiciele środowisk ekologicznych, było zaniepokojeni losem chrząszcza, który w reklamie zostaje zgnieciony przez przypadkiem siadającego na nim młodzieńca. Tymczasem Ringo żyje i ma się dobrze. Jako urodzony kaskader nie miał problemów z trudnymi scenami, w jakich przyszło mu wziąć udział.

Teraz wraz z rodziną liczącą 11. osobników czeka na nowego właściciela. Pod adresem www.swistak.pl/zuk rozpoczęła się aukcja, w której wylicytować można największą entomologiczną gwiazdę polskich mediów. Uzyskany z niej dochód zostanie przeznaczony na wspieranie badań Polskiego Towarzystwa Entomologicznego (http://pte.au.poznan.pl). Zwycięzca aukcji, poza żukową rodziną, otrzyma certyfikat zaświadczający o udziale Ringo w spocie reklamowym. Ponadto do pierwszych 15. najlepszych oferentów trafią okolicznościowe koszulki.

Akcję wspiera specjalny kanał uruchomiony przez telewizję internetową LOOKR.TV - www.zuk.lookr.tv. Można w nim znaleźć materiały z Ringo, relację z planu reklamy w której wystąpił oraz kompleksowe opinie specjalistów na jego temat. Ringo będzie także w stałym kontakcie z swoimi fanami za sprawą profilu na mikroblogu http://spinacz.pl/zukringo oraz specjalnego programu live codziennie od poniedziałku (14.09) na www.lookr.tv o godzinie 17:50.

Żuk Ringo












Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z ciekawostek