Mały COP - międzynarodowa wideokonferencja uczniowska dotycząca zmian klimatu


Mały COP - międzynarodowa wideokonferencja uczniowska dotycząca zmian klimatu: artykuł nr 49026

2011-01-28 02:22:16 Ekologia

Centrum Edukacji Obywatelskiej zaprasza uczniów na Mały COP dotyczący zmian klimatu. Wszystkich tych, którzy interesują się zmianami klimatu, uważają to za kwestię ważną i chcieliby porozmawiać o tym z młodymi ludźmi z innych stron świata, zapraszamy do udziału w międzynarodowej wideokonferencji.

Na Mały COP zaprosimy 10 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z Polski. By zgłosić chęć uczestnictwa w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny do 15  lutego 2011 r. na stronie www.edukacjaekologiczna.org  lub za pośrednictwem  linku: http://www.ceo.org.pl/portal/b_spe_maly_cop_videokonferencja

Spotkanie  zostanie  zorganizowane  na początku marca - (ostateczną datę muszą potwierdzić partnerzy z zagranicy) w formie wideokonferencji, która w Polsce odbędzie się w siedzibie British Council w Warszawie. W trakcie spotkania  uczestnicy  poza  wymianą opinii i wrażeń  z uczestnikami z innych  krajów, będą  mogli spotkać się z Ambasadorem Wielkiej Brytanii w  Polsce.  Do zgłaszania się na  spotkanie zapraszamy  uczniów  posługujących się językiem angielskim w stopniu m.in.  dobrym.

Uczestnikom wideokonferencji zwracane  są też koszty  dojazdu. Partnerem  konferencji jest  Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Dodatkowe  informacje można uzyskać pod adresem  e-mail energia@ceo.org.pl lub pod numerem  telefonu 022 622  32 39 wew. 109. 

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z ekologii