jobvector - nowy, specjalistyczny portal pracy już w Polsce


jobvector - nowy, specjalistyczny portal pracy już w Polsce: artykuł nr 6117

2009-02-06 11:25:45 Ciekawostki

Nowy, specjalistyczny portal pracy, którego misją jest umożliwienie naukowcom pracy w zawodzie oraz towarzyszenie im na drodze kariery, wchodzi na polski rynek. Pierwszy „jobvector career day” odbędzie się na targach EuroLab w Warszawie już w marcu.

W krajach niemieckojęzycznych jobvector jest wiodącym portalem internetowym wspierającym karierę naukową wielu specjalistów, działającym już od 10 lat z sukcesem w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. W Polsce serwis www.jobvector.pl jest dostępny od 3 lutego 2009 r. To pierwszy w naszym kraju tak wysoce wyspecjalizowany portal pracy skierowany głównie do naukowców, techników oraz inżynierów z dziedziny Life Sciences: biotechnologów, farmaceutów, biologów, chemików, fizyków czy informatyków.

jobvector we współpracy z międzynarodowymi targami EuroLab w Warszawie po raz pierwszy w Polsce organizuje profesjonalny dzień kariery. 6 marca 2009 r. na stoisku jobvector absolwenci kierunków z dziedziny Life Sciences znajdą oferty pracy oraz informacje dotyczące udanego startu i rozwoju swojej kariery. W czasie „jobvector – Forum” zostaną wygłoszone wykłady z cyklu: „Jak efektywnie szukać pracy”, „Perspektywy znalezienia zatrudnienia w branży Life Sciences”, a także „Trendy na polskim rynku pracy”.

„jobvector career day” stwarza również niepowtarzalną okazję do przysłuchania się rozmowie kwalifikacyjnej, którą na żywo przeprowadzi z wybranym absolwentem specjalista firmy doradztwa personalnego. Na stanowisku jobvector szukający pracy będą również mogli poddać swoją aplikację ocenie ekspertów. Zebrani w małe grupy kandydaci poznają mocne i słabe strony swojego CV i listu motywacyjnego oraz poszukają odpowiedzi na pytanie, jak napisać dobre podanie o pracę. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, zainteresowani powinni się zarejestrować na stronie www.jobvector.pl.

Dodatkowo podczas „ jobvector – Jobtour” kandydat będzie mógł odbyć wstępną rozmowę kwalifikacyjną z przedstawicielami wiodących firm sektora Life Sciences, biorących udział w „jobvector career day”. W specjalnym dodatku „Jobtour – Przewodnik” każdy szukający pracy znajdzie przydatne informacje na temat ewentualnego pracodawcy.

Więcej informacji o portalu jobvector oraz jobvector career day znajdziesz na stronie : www.jobvector.pl

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z ciekawostek