Fundusze Strukturalne dla nauki - nowe szkolenia, warsztaty i konsultacje w CITTRU


Fundusze Strukturalne dla nauki - nowe szkolenia, warsztaty i konsultacje w CITTRU: artykuł nr 6603

2010-02-03 01:58:29 Biotechnologia

Zbliżają się terminy konkursów, w których naukowcy, doktoranci i studenci UJ będą mogli ubiegać się o pieniądze na badania stosowane, projekty edukacyjne i szkoleniowe oraz stypendia.

Zespoły zdecydowane na aplikowanie o fundusze w ramach PO Kapitał Ludzki zapraszamy na praktyczne warsztaty pisania wniosków - 23 lutego. Naukowcy, którzy chcą pozyskać pieniądze na prace badawczo-rozwojowe z PO Innowacyjna Gospodarka, mogą skorzystać z indywidualnych konsultacji w CITTRU. Doktorantów i studentów, których badania mogą znaleźć zastosowanie w gospodarce, zachęcamy do uczestnictwa w szkoleniu 2 marca, podczas którego podpowiemy jak skutecznie ubiegać się o stypendium Ventures.

Wszystkich, którzy szukają podstawowych informacji na temat Funduszy Strukturalnych oraz tych, którzy chcą uporządkować swoją wiedzę, zapraszamy na szkolenie ABC Funduszy Strukturalnych ? 16 marca.

UWAGA: już wkróce informacje o poszerzonym szkoleniu związanym z komercjalizacją, marketingiem wynalazków i ochroną własności intelektualnej.


Więcej informacji o szkoleniach oraz formularz rejestracyjny: www.cittru.uj.edu.pl/?q=pl/node/1024

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z bitechnologii