Zadedykuj Drzewko Pełne Miłości na Walentynki


Zadedykuj Drzewko Pełne Miłości na Walentynki: artykuł nr 6098

2009-01-29 10:32:01 Botanika

...rok temu znalazłam w skrzynce kopertę, otworzyłam... w środku była kolorowa karteczka, mój jeszcze wtedy narzeczony ofiarował mi drzewko....zostaliśmy razem zaproszeni na sadzenie mego drzewka do lasu pod Babią Górą...mój chłopak nalegał, by pojechać na sadzenie....wsiedliśmy w busa i wraz z Fundacją Aeris Futuro posadziliśmy drzewko...moment ten będę pamiętać do końca życia...Bartek wyjął pierścionek, uklęknął i oświadczył mi się pod naszym drzewem...to najpiękniejszy prezent jaki mogłam dostać...

Alicja opowiedziała nam swoją historię, Ty też możesz podarować drzewko dla ukochanej osoby. Walentynki są dobrą okazją, by ofiarować komuś cząstkę siebie - w cząstce lasu.

Drzewo to niewątpliwie unikalny prezent, który będzie rósł, dojrzewał i redukował zanieczyszczenia środowiska naturalnego. Życie człowieka współzależne jest z otaczającym go środowiskiem, a sadzenie drzew przyczynia się do lepszej koegzystencji. W ramach projektu ZADEDYKUJ DRZEWKO, realizowanego przez Fundację Aeris Futuro, masz możliwość ufundowania drzewka lub lasu dla osób, które kochasz. Osoba obdarowana otrzyma od Fundacji kartkę pamiątkową z dedykacją - kartkę jak i treść można samemu stworzyć.

Drzewka zostaną posadzone wiosną 2009 w różnych romantycznych miejscach w Małopolsce, Wielkopolsce i na Śląsku. Wybór miejsca posadzenia swojego drzewka ustanawia Darczyńca. Osoba obdarowana wraz z osobą dedykującą drzewko, zostaną zaproszone na uroczystość sadzenia drzew.

Warto wykorzystać moment jakim są Walentynki i zadedykować osobie ukochanej drzewko jeszcze dziś. Aby wziąć udział w akcji należy wypełnić formularz umieszczony na stronie internetowej Fundacji, a następnie przekazać darowiznę.

Wszelkie szczegóły dostępne są na www.aeris.eko.org.pl 

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z botaniki