Bezpieczeństwo morskie i ochrona naturalnego środowiska morskiego


Bezpieczeństwo morskie i ochrona naturalnego środowiska morskiego: artykuł nr 636

2005-05-04 22:08:57 Ochrona środowiska

Środkowopomorska Rada NOT w Koszalinie i Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa w Gdyni zapraszają do udziału w konferencji "Bezpieczeństwo morskie i ochrona naturalnego środowiska morskiego - IV FORUM MORSKIE", które odbędzie się w dniach 1-3 czerwca 2005r. w Hotelu ORBIS - SOLNY w Kołobrzegu.

Głównym celem konferencji i FORUM MORSKIEGO są poszukiwania coraz to nowszych rozwiązań organizacyjno - technicznych oraz zastosowania najnowocześniejszych technologii i przemian na rzecz bezpieczeństwa życia na morzu, ochrony mienia i ochrony naturalnego środowiska morskiego jak również omówienie problematyki związanej z gospodarką morską.

Tradycyjnie odbędą się ćwiczenia i pokazy ratownictwa morskiego, ukierunkowane na ratowanie życia (poszukiwanie i ratowanie rozbitków), organizowane i koordynowane przez Morską Służbę Poszukiwania i Ratownictwa.

Konferencja i Forum adresowane są do: przedstawicieli administracji morskiej i portów morskich, wyższych szkół morskich, armatorów, firm żeglugowych, ośrodków ratownictwa morskiego, instytucji i podmiotów gospodarczych związanych z gospodarką morską, bezpieczeństwem morskim i ochroną środowiska morskiego.

Koszt udziału 1 osoby w konferencji oraz imprezach towarzyszących wynosi 900,00 zł.

Szczegółowych informacji udziela: Dział Doskonalenia Kadr NOT, tel.(094) 346-10-33, 345-43-67, fax(094) 346-10-34

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z ochrony środowiska