Konkurs: Matma mnie kręci


Konkurs: Matma mnie kręci: artykuł nr 48894

2010-08-24 22:44:43 Szkoła

Od dzisiaj można zamieszczać swoje filmy konkursowe poprzez specjalny moduł na oficjalnej stronie trzeciej edycji konkursu filmowo-matematycznego "Matma mnie kręci". Na zwycięzcę czeka główna nagroda w wysokości 10 tys. zł.

Matma mnie kręciAby wziąć udział w konkursie wystarczy stworzyć, dowolną techniką, krótki film promujący królową nauk oraz zarejestrować się na stronie www.Kalkulatory.pl. Przy pomocy uruchomionego w dniu dzisiejszym specjalnego modułu, do 31 października br., należy przesyłać stworzoną przez siebie produkcję filmową.

"Mamy nadzieję, że tak jak w ubiegłych latach, pierwsze zgłoszenia zostaną do nas wysłane już w tym tygodniu. W poprzednich edycjach do konkursu zgłoszono łącznie ponad 200 prac. W tym roku także liczymy na wyobraźnię, pomysłowość oraz sporą ilość filmów od miłośników królowej nauk." - mówi Piotr Tomczak, pomysłodawca konkursu oraz redaktor serwisu Kalkulatory.pl.

Szczegóły dotyczące III edycji konkursu "Matma mnie kręci" znajdują się na stronie www.Kalkulatory.pl, a także na serwisach: Facebook, Twitter oraz Blip (po wpisaniu hasła "Kalkulatory").

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z szkół