XII Ogólnopolskie Akademickie Seminarium Studentów Biotechnologii i II Międzynarodowa Konferencja Studentów Biotechnologii


XII Ogólnopolskie Akademickie Seminarium Studentów Biotechnologii i II Międzynarodowa Konferencja Studentów Biotechnologii: artykuł nr 48966

2010-10-22 11:48:10 Biotechnologia

Akademickie Stowarzyszenie Studentów Biotechnologii (ASSB) i Studenckie Koło Naukowe Biotechnologów "Przybysz" z Uniwersytetu Wrocławskiego mają zaszczyt ogłosić XII Ogólnopolskie Akademickie Seminarium Studentów Biotechnologii (XII OASSB) i II Międzynarodową Konferencję Studentów Biotechnologii, które odbędą się we Wrocławiu, 19-21 listopada 2010.

Seminarium jest organizowane z myślą o integracji studentów biotechnologii z różnych uczelni w Polsce oraz z zagranicy. Właśnie dlatego, po raz pierwszy w historii ASSB, Seminarium odbędzie się w języku angielskim. Zachęcamy do przygotowywania prezentacji i plakatów opisujących wyniki własnych prac badawczych.

Aby uporządkować strukturę konferencji zachowaliśmy podział, który spodobał się uczestnikom rok temu. Pogrupowaliśmy ją na tematyczne sesje:  Biotechnologię białą, Biotechnologię czerwoną, Biotechnologię zieloną, Bioinformatykę oraz Sesję Posterową, które będą odbywać się sekwencyjnie w jednej sali wykładowej.

Streszczenia prezentacji ustnych i plakatów zostaną wydane w postaci publikacji pokonferencyjnej i rozdane każdemu uczestnikowi wraz z materiałami konferencyjnymi.

Rejestracja obowiązkowa ze względu na ograniczoną liczbę miejsc!

Formularz rejestracyjny oraz wszystkie potrzebne informacje  znajdziesz na www.assb.pl

Do zobaczenia we Wrocławiu,
SKNB Przybysz
XIIOASSB@gmail.com


Organizator
assb

Sponsor strategiczny
3M
Sponsor Złoty
Maximus


Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z bitechnologii