Poznańskie Targi Akwarystyczne


Poznańskie Targi Akwarystyczne: artykuł nr 5388

2008-02-06 03:29:26 Zoologia

Wszystko, co potrzebne jest do przygotowania i samodzielnego prowadzenia akwarium będzie można znaleźć od 8-10 lutego w Poznaniu. Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na organizowane po raz pierwszy Targi Akwarystyczne AQUAZOO.

Pierwszego dnia ekspozycja zostanie udostępniona tylko handlowcom - przedstawicielom sklepów i hurtowni. Będzie to zatem doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych oraz zebrania informacji na temat najnowszych produktów, akcesoriów oraz wyposażenia niezbędnego do odpowiedniej pielęgnacji ryb i roślin. Sobota i niedziela otwarte będą dla szerokiego grona zwiedzających - pasjonatów tego pięknego hobby.

Na targach będzie można obejrzeć wystawy prezentujące niezwykłe okazy ryb. Szczególnie polecamy wystawę przygotowaną przez Polski Klub Miłośników Dyskowców. Uzupełnieniem ekspozycji będą spotkania z autorytetami w branży akwarystycznej. W niedzielę będzie można obejrzeć pokaz zakładania akwarium roślinnego przeprowadzony przez Mariana Wojtaszka oraz wziąć udział w spotkaniu z Andrzejem Sieniawskim z Polskiego Klubu Miłośników Dyskowców, który zaprezentuje, w jaki sposób przygotować akwarium z dyskowcami.

Pierwsza edycja Targów Akwarystycznych Aquazoo odbędzie się razem z Targami Sprzętu Wędkarskiego NA RYBY. Oba wydarzenia dobrze się uzupełniają. Przekonaliśmy się o tym podczas zeszłorocznych targów „Na Ryby”, którym towarzyszyła wystawa akwarystyczna - mówi dyrektor targów Zofia Strzyż. Wielu wędkarzy łączy bowiem pasję wędkarską z akwarystyczną – dodaje.

Wszystkie atrakcje odbędą się w pawilonie 7A Międzynarodowych Targów Poznańskich (wejście od ul. Śniadeckich i od ul. Głogowskiej). Targi czynne będą w piątek od 10.00 do 18.00, (tylko dla handlowców), w sobotę od 10.00 do 17.00 a w niedzielę od 10.00 do 16.00.

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z zoologii