Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego


Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego: artykuł nr 6162

2009-03-09 14:37:32

Uniwersytet Jagielloński, jak co roku, ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych studiowaniem w najstarszej uczelni w kraju, na Dzień Otwarty, który odbędzie się 13 marca 2009 r. Jest to wydarzenie organizowane przez studentów dla przyszłych studentów. Jego głównym celem jest szczegółowe zaprezentowanie oferty edukacyjnej Uniwersytetu, a także umożliwienie nawiązania kontaktu z już studiującymi.

Drodzy Licealiści!

 

W tym roku przygotowaliśmy bardzo interesującą ofertę. Dzień Otwarty zagwarantuje możliwość  poznania Uniwersytetu dzięki prezentacjom wszystkich 15 wydziałów oraz stoiskom poszczególnych kierunków. Każdy wydział zaprezentuje kierunki studiów w formie prezentacji, które będą odbywały się w jednej z sal Auditorium Maximum UJ przy ul. Krupniczej 33. Ponadto w sali wystawowej Auditorium Maximum przygotowane będą stoiska kierunków, na którymi studenci będą odpowiadali na Wasze pytania. Będziecie również mogli zwiedzić niektóre wydziały. Tych z Was, którzy są zainteresowani wydziałami mieszczącymi się na III Kampusie odwiozą do Pychowic podstawione autobusy.

Ale to jeszcze nie koniec!

W Collegium Novum przy ul. Gołębiej 24, co pół godziny w Auli Głównej odbywać się będzie interaktywna prezentacja dotycząca rekrutacji na studia, prowadzona przez Dział Rekrutacji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zgłodniałym serwujemy w Collegium Medicum przy ul. św. Anny 12 gorącą wojskową grochówkę. W tym samym miejscu będą również czekali na Was przewodnicy, którzy oprowadzą Was po Krakowie. Każdy z uczestników Dnia Otwartego będzie mógł otrzymać darmową wejściówkę do jednego z muzeów Uniwersytetu Jagiellońskiego, m. in. do Muzeum Farmacji, czy Muzeum Zoologicznego. Na Dziedzińcu Collegium Medicum  odbędzie się koncert muzyki dworskiej, na którym będziecie również mogli spotkać poprzebieranych starszych kolegów.

Na zakończenie Dnia Otwartego odbędzie się loteria z nagrodami. Ci, którzy nas odwiedzą i wytrwają do końca będą mogli wziąć udział w losowaniu nagród rzeczowych. Szczęśliwy zwycięzca odjedzie rowerem! Losowanie odbędzie się w Auli Głównej B w Auditorium Maximum o g. 14.

 

Miejsca i adresy Dnia Otwartego UJ:

Auditorium Maximum UJ, ul. Krupnicza 33
Collegium Medicum UJ ul. Św. Anny 12 (Collegium Nowodworskiego)
Collegium Novum UJ, ul. Gołębia 24
III Kampus 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. Gronostajowa 7


Plan Prezentacji wydzialów w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego

09.00 - 10.00 Przemówienie prorektora ds. dydaktyki prof. Andrzeja Mani i Adama Rysia przewodniczącego Samorządu Studentów
10.00 - 10.30 Międzywydziałowe Indywidualne Studia Humanistyczne, Wydział Chemii
10.30 - 11.00 Wydział Historyczny, Wydział Biologii i Nauk o Ziemi
11.00 - 11.30 Wydział Prawa i Administracji, Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii
11.30 - 12.00 Wydział Polonistyki, Wydział Matematyki i Informatyki
12.00 - 12.30 Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych, Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej
12.30 - 13.00 Wydział Filozoficzny, Międzywydziałowe Studia Matematyczno-Przyrodnicze
13.00 - 13.00 Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej, Collegium Medicum
13.30 - 14.00 Wydział Filologiczny, przygotowania do loterii
 

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z