Poznaj możliwości rozwoju zawodowego. Targi Pracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie


Poznaj możliwości rozwoju zawodowego. Targi Pracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie: artykuł nr 6439

2009-10-20 17:00:12

Szukasz pracy, praktyki, stażu? Chcesz poznać swoje kompetencje zawodowe i odpowiadające im aktualne oferty pracy? Już pracujesz, ale nie wiesz, jak zaplanować ścieżkę dalszej kariery zawodowej? Jeśli choć na jedno z ww. pytań odpowiedziałeś tak - nie może Cię zabraknąć na Targach Pracy, organizowanych przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.

Targi pracy 2009Targi, organizowane corocznie przez Akademickie Centrum Kariery UEK, odbędą się 22 października br. (czwartek), w godz. 10.00-16.00, w pawilonie dydaktyczno-sportowym UEK przy ul. Rakowickiej 27. To najlepsza okazja, by w jednym miejscu i czasie poznać aktualne oferty pracy, porozmawiać z pracodawcami o wymaganiach stawianych kandydatom, złożyć dokumenty aplikacyjne, otrzymać katalog targowy oraz materiały informacyjne przygotowane przez pracodawców.
 
Podczas Targów Pracy będzie można także dowiedzieć się, jak uzyskać stypendia naukowe, artystyczne, sportowe i dla osób niepełnosprawnych w Małopolskiej Fundacji Stypendialnej - Sapere Auso, czy jak założyć własną firmę z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości. Program imprezy jest obszerny - swoją ofertę zaprezentuje około 40 firm z branży FMCG, finansów, rachunkowości, IT, doradztwa personalnego, konsultingu, produkcji i handlu. Odbędzie się także wiele ciekawych prezentacji, prowadzonych przez takie firmy, jak: State Street Services (Poland) Limited Sp. z o.o., Capgemini Polska Sp. z o.o., Electrolux Poland Sp. z o.o., PMI Service Center Europe Sp. z o.o., Hitachi Data Systems (Polska) Sp. z o.o., Shell Polska Sp. z o.o., Stowarzyszenie Manko.
 
- Mam nadzieję, że Targi Pracy przyniosą wiele korzyści odwiedzającym je studentom i absolwentom poszukującym ciekawej i wymarzonej pracy, a tym, którzy jeszcze nie szukają konkretnej oferty, pomogą poznać realia rynku pracy i wymagania pracodawców - mówi Maja Timler-Świech, kierownik ACK. Odwiedzający targi będą mogli skorzystać z porad agencji pośrednictwa pracy i osób specjalizujących się w doradztwie personalnym. Jak co roku przy pomocy specjalistów będzie można świadomie zaplanować swój rozwój zawodowy czy przygotować się do udziału w procesie rekrutacji - dla osób poszukujących pracy to nieocenione korzyści.
Ponadto podczas Targów Pracy na stoisku Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji - Centrum Integracja Kraków osoby niepełnosprawne oraz pracodawcy będą mogli uzyskać informacje na temat projektów aktywizacji zawodowej oraz o możliwościach i formach zatrudnienia.
 
W zeszłym roku targi odwiedziło około 7000 osób. To dowód, że podejmowana przez Uczelnię inicjatywa jest niezmiernie potrzebna. Aby ją jak najlepiej wykorzystać, warto wcześniej zapoznać się z programem targów oraz przygotować CV, dzięki któremu wypełnianie aplikacji przygotowanych przez pracodawców będzie dużo prostsze.
 
Szczegółowe informacje: http://www.kariery.uek.krakow.pl/


PROGRAM TARGÓW PRACY

10.00 Otwarcie Targów Pracy

10.30 Oficjalne otwarcie Targów Pracy przez JM prof. dr. hab. Romana Niestroja
- Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

PREZENTACJE

10.30  „Kariera  po japońsku" - Hitachi Data Systems (Polska) Sp. z o.o. Oddział w Krakowie - sala nr 6
11.30  „Knowing me, knowing you"  - Electrolux Poland Sp. z o.o. Global Shared Service Centre - sala nr 5
12.00  „Capgemini: Razem. Uwolnij Swoją Energię"  - Capgemini Polska Sp. z o.o. - sala nr 6
13.00  „Interactive Funds Industry Investment Game -  What role will you play?"
- State Street Services (Poland) Limited Sp. z o.o. - sala nr 5
13.30  „A look into the world of PMI Service Center Europe" - PMI Service Center Europe Sp. z o.o.  - sala nr 6
14.30  "Organizacje pozarządowe drogą do kariery" - Stowarzyszenie Manko,
 "Doświadczenie na wyciągnięcie ręki na Twojej uczelni" - Sekcja Promocji UEK - sala nr 5

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z