Matura 2010 BIOLOGIA


Matura 2010 BIOLOGIA: artykuł nr 6374

2009-09-20 16:56:05 Szkoła

20 dni temu rozpoczął się nowy rok szkolny a z nim ostatnie miesiące przygotować do matury 2010. Gorąco zapraszamy wszystkich uczniów przygotowujących się do matury z biologii, chemii do odwiedzenia naszego forum.

Dziennie nasze forum odwiedza ponad 25 tysięcy osób. Mamy prawie 17 tysięcy zarejestrowanych użytkowników (także maturzystów) oraz 18 tysięcy tematów.

Ostatnie tematy maturalne:


Na naszym forum znajdziesz też prawie tysiąc tematów związanych z rekrutacją na studia medyczne (kierunek lekarski, farmacja, stomatologia).

Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Akademia Medyczna w Gdańsku, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, Uniwersytet Medyczny w Lublinie,Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Uniwersytet Medyczny w Poznaniu,Warszawski Uniwersytet Medyczny, Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie, Akademia Medyczna we Wrocławiu, Collegium Medicum w Bydgoszczy, Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego,Pozostałe uczelnie medyczne, Medycyna na Ukrainie, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Biologia na studiach, Chemia, biochemia na studiach, Farmacja, Leśnictwo na studiach, Ochrona środowiska, ekologia, Mikrobiologia na studiach, Biotechnologia na studiach, Weterynaria na studiach, Fizjoterapia, Stomatologia, Pozostałe kierunki, Analityka medyczna na studiach

FORUM MATURA 2010

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z szkół