IV Międzynarodowa Wystawa Fretek w Krakowie


IV Międzynarodowa Wystawa Fretek w Krakowie: artykuł nr 6400

2009-09-30 16:53:22 Zoologia

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Hodowców Fretek "Fretka" ma zaszczyt zaprosić Państwa na IV Międzynarodową Wystawę Fretek w Polsce, która odbędzie się 11.10.2009 w klubie "Rotunda" ul.Oleandry 1 w Krakowie

Wszyscy właściciele fretek są mile widziani na wystawie. Każda fretka, bez względu na status i kolor, kastrowana, sterylizowana, wasektomizowana, może wziąć udział w Otwartym Konkursie Piękności.  Fretki niekastrowane i niesterylizowane mogą wziąć udział w Konkursie Piękności dla fretek niekastrowanych. Jedynymi limitami w tej kategorii jest wiek fretki, kondycja zdrowotna i budowa.  Wszystkie fretki mogą się bawić podczas zawodów fretkowych- w całej olimpiadzie, bądź w pojedynczych konkurencjach.

Do oceny hodowlanej mogą przystąpić tylko fretki zarejestrowanej w OSHF.

Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy wystawy będą się dobrze bawić.  Spotkanie z innymi opiekunami fretek da Wam możliwość wymiany doświadczeń oraz pomysłów, pozwoli nawiązać nowe znajomości,  czy też znaleźć odpowiedniego partnera dla Waszej fretki. Procedury oraz rezultaty sędziowania dadzą Wam możliwość ocenienia Waszego zwierzęcia i porównania z innymi fretkami.

Fretki biorące udział w wystawie muszą posiadać ważne szczepienia przeciwko nosówce oraz wściekliźnie jak również być odrobaczone i po kontroli weterynaryjnej maksymalnie 72 h przed wystawą, która potwierdzi dobrą kondycję zdrowotną fretki.

Wszelkie informacje na stronie www.fretka.org.pl

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z zoologii