Dni Otwarte Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego


Dni Otwarte Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego: artykuł nr 6720

2010-04-09 00:43:57 Ciekawostki

W ramach Dni Otwartych Uniwersytetu Śląskiego oraz Festiwalu Nauki Samorząd Studentów Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska zaprasza do wzięcia udziału w zajęciach przygotowanych przez pracowników Wydziału dla uczniów zainteresowanych zagadnieniami związanymi z biologią, biotechnologią i ochroną środowiska.

Zapraszamy zorganizowane grupy 12-osobowe pod opieką nauczyciela. Na stronie tej znajdą Państwo wszystkie informacje o przygotowanych zajęciach. Prosimy o dokładne zapoznanie się z przygotowaną ofertą oraz wybranie najbardziej interesujących Państwa warsztatów.

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy, dlatego jeśli są Państwo zainteresowani odwiedzeniem Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska w ramach Dni Otwartych prosimy o zapoznanie się z informacjami w dziale "Zapisy". Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy nie zwlekać!

Wszystkie informacje o organizowanych imprezach, zebrane w jednym pliku >> pdf <<.

Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych (nie tylko uczniów) na spotkanie "Dla Ziemi" (spotkanie z poezją, piosenką i tańcem), które poprowadzi dr hab. prof UŚ. Piotr Skubała. Prof. Skubała zajmuje się ekologią i systematyką roztoczy z rzędu Oribatida, a także filozofią środowiskową, ekoetyką i edukacją ekologiczną. Jest on inicjatorem wielu przedsięwzięć ekologicznych w regionie i kraju.
Spotkanie odbędzie się 13. kwietnia br. o godzinie 15:00. Miejsce spotkania - Katowice, park przy rondzie gen. Jerzego Ziętka (centrum).

Zapisy na stronie: http://www.dniotwarte.wbios.us.edu.pl/

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z ciekawostek