Inauguracja kampanii Sprzątanie świata - Polska - 13 września 2007


Inauguracja kampanii Sprzątanie świata - Polska - 13 września 2007: artykuł nr 4967

2007-09-03 20:06:00 Ekologia

Serdecznie zapraszamy organizacje ekologiczne do zaprezentowania się na ogólnopolskim otwarciu kampanii "Sprzątanie Świata" i festynie organizowanym z tej okazji w Toruniu w dniu 13 września 2007. Tegoroczne "Sprzątanie" odbywa się pod hasłem "Oszczędzaj. Wyłączaj. Odzyskuj. Świeć przykładem!", a toruński festyn pod hasłem: "Toruń świeci przykładem".

Organizatorami inauguracji są: Urząd Miasta Torunia, Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania, WFOŚiGW oraz Pracownia Zrównoważonego Rozwoju (www.pzr.org.pl) - koordynator Imprezy, oraz Fundacja Nasza Ziemia jako partner.

W tym dniu w Toruniu organizowanych jest szereg ciekawych wydarzeń, mających na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa na aspekty środowiskowe w codziennym życiu i zachęcające do zmniejszania negatywnego oddziaływania na środowisko. Zachęcamy do przedstawiania Waszych eko-kampanii, projektów, kolportażu materiałów i edukowania społeczeństwa przy swoich stoiskach oraz prowadzenia warsztatów, pogadanek itp... Impreza jest o zasięgu ogólnopolskim, zatem zapewniamy obecność mediów krajowych. Z przebiegu wydarzeń powstanie również reportaż.

Organizatorzy zapewniają przestrzeń do rozstawienia swoich stoisk i namiotów, obecność mieszkańców Torunia i okolic, władz, szkół wraz z nauczycielami, mediów. Z Waszej strony oczekujemy aktywnego udziału w festynie, aranżacji konkursów, warsztatów...

Aktualne informacje i szczegóły znajdziecie na stronie www.pzr.org.pl w dziale aktualności. Prosimy o potwierdzenie swojej obecności do piątku 24.08.2007 do godz. 12.00, na adres fundacja@pzr.org.pl

Fundacja Nasza Ziemia


Ściągnij na dysk klip w wyższej rozdzielczości (mpg, 5,5MB)

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z ekologii