Dni Owada 2013 - konkurs z nagrodami


Dni Owada 2013 - konkurs z nagrodami: artykuł nr 49972

2013-05-21 08:41:32 Zoologia

Już po raz trzynasty na krakowskim Uniwersytecie Rolniczym odbywać się będą Ogólnopolskie Dni Owada. Impreza co roku gromadzi tłumy zwiedzających, średnio kilka tysięcy dziennie. Stałymi elementami Dni Owada są wystawy żywych owadów krajowych i egzotycznych, pajęczaków egzotycznych, owadów drapieżnych, parazytoidów oraz nicieni. Ponadto można zobaczyć kolekcje roślin owadożernych, owady preparowane, a także obejrzeć wystawę exlibrisów i fotografii o tematyce entomologicznej oraz wziąć udział w przeglądzie filmów przyrodniczych. Jak co roku dla najmłodszych odbywać się będą zajęcia i warsztaty, podczas których studenci przybliżą dzieciom świat owadów.

XIII Ogólnopolskie Dni Owada 2013 „Na ratunek pszczoły”

24-26 maja 2013
w budynku Wydziału Ogrodniczego – Al. 29-go Listopada 54
31-425 Kraków

>>  PROGRAM IMPREZY  <<

Biologia CampbellaKonkurs dla czytelników portalu BIOLOG.PL


Mamy do rozdania dwie książki: Biologię Campbella (najnowsze polskie wydanie wydawnictwa Rebis) oraz Ilustrowaną encyklopedię owadów i pajęczaków Polski wydawnictwa Carta Blanca.


Konkurs trwa od 21 maja 2013r. do 26 maja 2013r.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 27 maja 2013r.

Czekamy na zgłoszenia mailowe pod adresem konkurs@biolog.pl  o tytule i treści DNI OWADA.

Książka przypadnie tym uczestnikom, którzy zostaną wyłonieni w finale i udzielą poprawnej odpowiedzi na proste konkursowe pytanie wiedzowe, zadane przez organizatora. Książki zostaną wysłane za pośrednictwem Poczty Polskiej tylko na adresy w Polsce.

 

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z zoologii