Festiwal Podróżniczy Travenalia


Festiwal Podróżniczy Travenalia: artykuł nr 48955

2010-10-08 09:50:02 Ciekawostki

To będzie wyjątkowy czas dla łowców przygód! Przez dwa dni Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego zdominują podróżnicy. O swojej pasji opowiadać będą m.in. Beata Pawlikowska, która udowodni, że podróż to także zwiedzanie samego siebie, Robert Makłowicz przeprowadzi nas przez tajniki bałkańskich smaków, a Tomasz Gorazdowski z radiowej Trójki zabierze w motocyklową podróż w nieznane. W ramach festiwalu odbędą się warsztaty medycyny podróży. Travenalia startują w sobotę 16 października o godzinie 10. Wstęp wolny. Na widzów czeka morze cennych nagród. Nagroda główna to bilet lotniczy w dowolne miejsce na świecie ufundowany przez Primapol Travel.

Festiwal Podróżniczy Travenalia odbywa się pod honorowym patronatem JM Rektora UJ prof. dr hab. Karola Musioła.

Travenalia nawiązują do tradycji podróżniczych spotkań organizowanych w Krakowie już w latach 70. XX wieku. Były to imprezy otwarte zarówno dla tych, którzy podróżowali po świecie jak i dla tych, którzy tylko o tym marzyli. Na spotkania do Krakowa przyjeżdżali wtedy podróżnicy z całej Polski. Podobnie będzie i w tym roku ? serdecznie zapraszamy.

Szczegółowy program festiwalu oraz pozostałe informacje na www.travenalia.pl

Organizatorem Festiwalu jest Uniwersytet Jagielloński, a współorganizatorami Samorząd Studentów UJ, Akademicki Klub Turystyczny Rozdroże przy UJ oraz Fundacja Studentów i Absolwentów UJ Bratniak.


Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z ciekawostek