Konkurs na projekty badawcze - przedłużenie terminu nadsyłania wniosków


Konkurs na projekty badawcze - przedłużenie terminu nadsyłania wniosków: artykuł nr 5494

2008-03-05 10:45:49 Ciekawostki

Termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu W Poszukiwaniu Tej Złotej - Ogólnopolski Konkurs na Projekty Badawcze został przedłużony do 14 marca br. Organizator programu, firma Adamed, podjął taką decyzję w odpowiedzi na napływające prośby o przedłużenie tego etapu konkursu.

Program „W Poszukiwaniu Tej Złotej – Ogólnopolski Konkurs na Projekty Badawcze” skierowany jest do naukowców z dziedzin medycznych, farmaceutycznych, biologicznych oraz biotechnologicznych. Organizator oczekuje na projekty związane z takimi obszarami badawczymi jak: onkologia, metabolizm, neuropsychiatria i immunologia.

Wszelkie informacje o konkursie, w tym regulamin oraz formularz zgłoszeniowy, znajdują się na stronie internetowej www.konkurs.adamed.com.pl. Wszyscy, którzy chcieliby uzyskać dodatkowych informacji, mogą skorzystać ze skrzynki kontaktowej, zamieszczonej również na stronie www.

Program „W Poszukiwaniu Tej Złotej – Ogólnopolski Konkurs na projekty Badawcze” został objęty patronatem honorowym przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z ciekawostek