Konkurs Najlepszy Projekt - Bioinnowacje 2009


Konkurs Najlepszy Projekt - Bioinnowacje 2009: artykuł nr 6193

2009-03-30 21:11:20 Biotechnologia

W związku z konferencją BIO Biznes Finanse Innowacje 2009 trwa rejestracja zgłoszeń do konkursu Najlepszy Projekt – Bioinnowacje 2009. Napisanie 3000 znaków opisujących pomysł na innowacyjny biznes daje szansę wygrania 3000 zł i otwiera drogę do jego realizacji.

Jeszcze przez 11 dni możliwe jest składanie projektów pod adresem www.konkurs.bioinnowacje.pl. W konkursie mogą wziąć udział osoby, które mają pomysł na innowacyjną firmę lub nowoczesny produkt. „Konkurs skierowany jest przede wszystkim do studentów, doktorantów i pracowników naukowych, ale udział może wziąć każdy. Zależy nam, aby jak najwięcej osób spostrzegło szanse jakie przed nimi stoją. Wystarczy ciekawy pomysł oraz zgłoszenie. Nie ma nic prostszego. Oczywiście przesyłane informacje traktowane będą jako poufne oraz udostępniane tylko komisji konkursowej w celu ich oceny.” – Małgorzata Golanowska, Koordynator ds. Uczestników.

„Najlepszy Projekt – Bioinnowacje 2009” to pierwszy i jedyny taki konkurs w Polsce. Potencjalni przedsiębiorcy chcący oprzeć swoją firmę na innowacjach napotykają na swojej drodze wiele przeciwności. Organizatorzy liczą na to, iż konkurs pomoże przezwyciężyć część z nich. Mateusz Poddębniak, Koordynator ds. Promocji – „Z naszych badań wynika, iż ok. 70% doktorantów polskich uczelni ma pomysł na własny biznes związany z pracą uczelnianą. Drugie tyle to studenci oraz pracownicy naukowi. Biorąc udział w Konkursie absolutnie nic nie ryzykują, a mogą jedynie zyskać. Dzięki współpracy z Agencją Rozwoju Pomorza możliwy będzie dalszy rozwój zwycięskiego projektu i wsparcie finansowe kolejnych etapów jego realizacji.”

Nie potrzeba biznesplanu, nie trzeba mieć firmy, nie potrzeba analiz rynkowych ani planów marketingowych, wystarczy opis na 3000 znaków.

Więcej informacji na www.bioinnowacje.pl

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z bitechnologii