NATURA 2000 motorem zrównoważonego rozwoju


NATURA 2000 motorem zrównoważonego rozwoju: artykuł nr 6827

2010-06-18 01:03:25 Ekologia

Instytut na rzecz Ekorozwoju serdecznie zaprasza do udziału w konferencji prasowej oraz konferencji podsumowującej realizację projektu pt. "NATURA 2000 MOTOREM ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU". Konferencja odbędzie się w dniu 18 czerwca 2010 r. w siedzibie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, przy ul. Konstruktorskiej 3a, w Warszawie (sala 102 bc, piętro I). Rozpoczęcie o godzinie 11:00 (do godz. 15.30). W godz. 10.30 - 11.00 odbędzie się konferencja prasowa.

Po konferencji prasowej od godziny 11:00 rozpocznie się ogólnopolska konferencja grona praktyków sektora turystyki i edukacji ekologicznej, na którą - do wspólnej dyskusji - zapraszamy również dziennikarzy. Podczas konferencji nastąpi szersza prezentacja efektów i wniosków z projektu. Jej kulminacyjnym momentem będzie uroczyste wręczenie nagród uczniom i nauczycielom ze szkół gimnazjalnych z całej Polski - laureatom konkursu "Obszar Natura 2000 skarbem regionu".

W uroczystości wezmą udział:

    * Pani Katarzyna Sobierajska - Wiceminister Sportu i Turystyki
    * Pan Janusz Zaleski - Wiceminister Środowiska, Główny Konserwator Przyrody
    * Pan Jan Rączka - Prezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
    * przedstawiciele Polskiej Organizacji Turystycznej, Polskiej Agencji Rozwoju Turystyki,
    * Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego i Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska
    * oraz członkowie Komisji Konkursowej

Organizatorzy proszą o potwierdzenie uczestnictwa w konferencji za pomocą formularza zgłoszeniowego znajdującego sie na stronie www.ine-isd.org.pl lub bezpośrednio emailem na adres ine@ine-isd.org.pl.

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z ekologii