Bal karnawałowy programu ABSOLWENT UMK


Bal karnawałowy programu ABSOLWENT UMK: artykuł nr 5304

2008-01-02 15:07:48 Ciekawostki

2 lutego do wspólnej zabawy na parkiecie foyer auli UMK ruszą wychowankowie toruńskiej uczelni. Bilety na trzeci Bal Karnawałowy Programu „Absolwent UMK” można kupować od dzisiaj.

Co roku na parkiecie Auli spotykają się absolwenci różnych roczników i kierunków studiów. Uczestnicy Balu zostaną uraczeni wyśmienitą kuchnią, będą mogli pobawić się przy porywającej muzyce, w niepowtarzalnej akademickiej atmosferze. Każdy z uczestników balu będzie mógł wziąć udział we wzbudzającej emocje loterii fantowej.

Cena zaproszenia dla jednej osoby: do 20 stycznia z Kartą Absolwenta UMK 130 zł, dla pozostałych osób 160 zł
po 20 stycznia z Kartą Absolwenta UMK 150 zł, dla pozostałych osób 180 zł

Sprzedaż zaproszeń prowadzi Centrum Promocji i Informacji UMK, ul. Gagarina 11 (parter rektoratu), w dni robocze, w godz. 8.00-16.00.

Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu 056 611-46-57 lub pod adresem http://absolwent.umk.pl. E-mail: program@absolwent.umk.pl

Program „Absolwent UMK” - pierwsza na polskich uczelniach kompleksowa oferta dla absolwentów – został uruchomiony w 2001 roku przez Centrum Promocji i Rozwoju (obecnie Centrum Promocji i Informacji) UMK. Liczy on już 11 tysięcy uczestników. Każdy z nich otrzymuje specjalną plastykową Kartę Absolwenta UMK, która ułatwia korzystanie z Biblioteki Uniwersyteckiej, a także upoważnia do szeregu rabatów w kraju, regionie lub w mieście, m.in. na usługi medyczne, szkolenia, imprezy kulturalne czy zakup sprzętu komputerowego i sportowego w Toruniu, Bydgoszczy i w innych miastach regionu oraz zniżek w sieci szkół językowych, czy przy zakupie ubezpieczeń w całej Polsce.

Źródło: UMK Andrzej Romański

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z ciekawostek