Płatne staże dla pracowników naukowych - rusza rekrutacja!


Płatne staże dla pracowników naukowych - rusza rekrutacja!: artykuł nr 6831

2010-06-20 01:26:25 Biotechnologia

Jesteś pracownikiem naukowym uczelni małopolskiej, pragniesz zastosować swoją wiedzę w praktyce, wdrażać nowatorskie pomysły, poznać środowisko biznesu, a przy tym uzyskać dobre wynagrodzenie (do 3 500 zł/miesięcznie)? - weź udział w projekcie stażowym: WIEDZA I PRAKTYKA ? KLUCZ DO SUKCESU W BIZNESIE.

KORZYŚCI: Staż w firmie daje możliwość rozwoju osobistego, wykorzystania potencjału naukowego w gospodarce, zdobycia praktycznej wiedzy i doświadczenia biznesowego, nawiązania ciekawych kontaktów. Przedsiębiorstwo dzięki współpracy z odbywającymi staż podnosi swoją konkurencyjność na rynku, udoskonala procesy produkcji, wprowadza innowacyjne rozwiązania - jak powiedział Les Giblin: "Wiedza sama w sobie nie ma żadnej wartości. Cenną czyni ją jej stosowanie".

Projekt adresowany jest do pracowników naukowych lub naukowo-dydaktycznych, zatrudnionych na stanowisku profesora, docenta, adiunkta czy asystenta w jednostce naukowej lub badawczo-rozwojowej na terenie Małopolski, którzy są zainteresowani płatnym stażem w mikro, małym lub średnim przedsiębiorstwie.

Inicjatywa realizowana jest przez Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju Uniwersytetu  (CITTRU) w partnerstwie z Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego, Centrum Transferu Technologii AGH oraz Centrum Transferu Technologii Medycznych Park Technologiczny Sp. z o. o.

Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, dzięki którym uczestniczy przedsięwzięcia otrzymają wynagrodzenie średnio 3500 zł brutto za miesiąc stażu. Staż może trwać od 2 do 6 miesięcy.
                                  
                ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ, ZNAJDŹ FIRMĘ

Szczegóły dotyczące projekty można znaleźć na stronie: http://www.cittru.uj.edu.pl/?q=pl/node/1190   

Następna strona

Poprzednia strona

Wybrane wiadomości z bitechnologii